AlbanianArabicArmenianAzerbaijaniBengaliBosnianBulgarianChinese (Simplified)Chinese (Traditional)CroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGeorgianGermanGreekGujaratiHindiHungarianIcelandicIndonesianItalianJapaneseKannadaKazakhKhmerKoreanKurdish (Kurmanji)KyrgyzLaoLatvianLithuanianMacedonianMalayMalayalamMarathiMongolianMyanmar (Burmese)NepaliNorwegianPashtoPersianPolishPortuguesePunjabiRomanianRussianSerbianSindhiSinhalaSlovakSlovenianSomaliSpanishSudaneseSwedishTajikTamilTeluguThaiTurkishUkrainianUrduUzbekVietnamese

Mirësevini në Grupin eHalal

Faleminderit që vizituat faqen zyrtare të Grupit eHalal.io. eHalal u themelua në vitin 2009 në Singapor dhe operon zyra në Singapor dhe Wiesbaden, Gjermani me aksionerë nga Malajzia, Singapori, Gjermania dhe Zvicra. Rrjeti ynë Blockchain eHalal ka palë të interesuara myslimane që nga viti 2018 nga Australia, Bangladeshi, Kanadaja, Kina, Danimarka, Egjipti, Franca, Gjermania, Indonezia, India, Irani, Italia, Japonia, Koreja e Jugut, Kuvajti, Kirgistani, Malajzia, Maroku, Mianmari, Holanda , Norvegjia, Pakistani, Palestina, Filipinet, Arabia Saudite, Singapori, Spanja, Suedia, Tanzania, Tajlanda, Turqia, Turkmenistani, Ukraina, MB dhe SHBA.

Produkte dhe Shërbime

Ekipi ynë themelues

YM Raja Putra Shah Raja Shahar Shah

YM Raja Putra Shah Raja Shahar Shah

Këshilltar Kryesor

Malaysia

YM Raja Anor Shah Raja Shahar Shah

YM Raja Anor Shah Raja Shahar Shah

Co-Founder

Malaysia

Raja Lorena Sophia Raja Putra Shah

Raja Lorena Sophia Raja Putra Shah

Co-Founder

Malaysia

Irwan Shah Bin Abdullah @ Wolfgang Holzem

Irwan Shah Bin Abdullah @ Wolfgang Holzem

themelues

Singapor - Tajlandë

Dr Bernard Bowitz

Dr Bernard Bowitz

Co-Founder

Gjermani - Singapor

Tongpian Kamsuk

Tongpian Kamsuk

Co-Founder

Zvicër

Zulinda Mahmood

Zulinda Mahmood

Co-Founder

Singapore

Sy Lee Loh

Sy Lee Loh

Co-Founder

Kinë - Singapor

Na takoni personalisht

Sportele falas!